زرگر، عبدوس وطوسی در تست آمادگی جسمانی كلاس نیم فصل لیگ برتر فوتبال
نوشته شده توسط : fatihcamil

به گزارش داوران خاموش و به نقل از سایت رسمی كمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران،

تست آمادگی جسمانی داوران، روز پنجشنبه مورخه 30/8/92 در حالی در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد

كه كمیته داوران ساعت و اسامی گروه بندی داوران برای این تست را اعلام نمود.

برنامه تست آمادگی جسمانی داوران:

پنجشنبه 1392/08/30 ساعت 8 صبح گروه یك محل استقرار؛ دروازه شمالی: 1- بابك وسیله بر (البرز) 2- محمد ملكی (البرز) 3- رضا عادل (مازندران) 4- سیدوحید كاظمی (مازندران) 5- اشكان خورشیدی (مازندران) 6- محسن قهرمانی (خراسان رضوی) گروه دو محل استقرار؛ كرنر شمال غربی: 7- سیدحسین زرگر (سمنان) 8- البرز حاجی پور (خوزستان) 9- قاسم واحدی (فارس) 10- شاهین حاج بابایی (آذربایجانشرقی) 11- رسول رهبرفام (آذربایجانشرقی) 12- جمشید دانش مهر (كرمانشاه) گروه سه محل استقرار؛ دروازه جنوبی: 13- تورج حق وردی (تهران) 14- موعود بنیادی فر (چهارمحال و بختیاری) 15- حسن اكرمی (گلستان) 16- یدا... جهانبازی (چهارمحال و بختیاری) 17- احمد صالحی (اصفهان) 18- غلامرضا جباری (تهران) گروه چهار محل استقرار؛ كرنر جنوب شرقی: 19- حمید حاج ملك (گیلان) 20- هادی حاج عباسی (گیلان) 21- سیدرضا مهدوی (كرمان) 22- محمدحسین زاهدیفرد (بوشهر) 23- محمد كمانی (مركزی) پنجشنبه 1392/08/30 ساعت 9 صبح گروه یك محل استقرار؛ دروازه شمالی: 24- امید سعیدفر (اصفهان) 25- علی صفائی (قم) 26- سعید بخشی زاده (گیلان) 27- جواد شرفی (خوزستان) 28- جمشید محمدی (اصفهان) 29- بیژن حیدری (همدان) گروه دو محل استقرار؛ دروازه جنوبی: 30- مهدی سیدعلی (تهران) 31- رضا كرمانشاهی (تهران) 32- امیرحسین فتاحی (تهران) 33- پیروز سیف ا... پور (تهران) 34- فرشید افشار (تهران) 35- محمدرضا فغانی (تهران)

برنامه تست آمادگی جسمانی كمك داوران:

پنجشنبه 1392/08/30 ساعت 10 صبح گروه یك محل استقرار؛ دروازه شمالی: 1- محمدرضا منصوری (تهران) 2- محمدرضا ابوالفضلی (تهران) 3- بابك داوری (تهران) 4- علیرضا ایلدروم (تهران) 5- رسول فروغی (تهران) 5- رسول فروغی (تهران) گروه دو محل استقرار؛ كرنر شمال غربی: 6- حسین طالقانی (تهران) 7- مهدی عالیقدر (تهران) 8- محمدجواد مداح (تهران) 9- علی میرزابیگی (تهران) گروه سه محل استقرار؛ دروازه جنوبی: 11- سعید علی نژادیان (یزد) 12- سجاد طوری (خوزستان) 13- سعید زارع (چهارمحال و بختیاری) 14- جلیل شعرانی (بوشهر) گروه چهار محل استقرار؛ كرنر جنوب شرقی: 15- مهدی الوندی (همدان) 16- مصطفی فراهانی (همدان) 17- حمیدرضا رحیمی (همدان) 18- بهرام حسینی نقوی (گلستان) پنجشنبه 1392/08/30 ساعت 11 صبح گروه یك محل استقرار؛ دروازه شمالی: 19- فرید امیدوار (فارس) 20- فرهاد مروجی (فارس) 21- محمدرضا غنو (فارس) 22- محمدرضا امینی (فارس) 23- آرمان اسعدی (كردستان) گروه دو محل استقرار؛ كرنر شمال غربی: 24- حسن یوسفی (كیش) 25- مجید ویشگاهی (قزوین) 26- بابك عباسقلی زاده (قزوین) 27- بهروز برون (خوزستان) 28- حسن ظهیری (خوزستان) گروه سه محل استقرار؛ دروازه جنوبی: 29- سخاوت سلیمان نژاد (گیلان) 30- حمید غمزه (گیلان) 31- جهانبخش آرمان (گیلان) 32- بهرام كیانی (مازندران) 33- علی اكبر عظیم پور (مازندران) گروه چهار محل استقرار؛ كرنر جنوب شرقی: 34- رحیم شاهین (آذربایجانشرقی) 35- ایوب غلامزاده (آذربایجانشرقی) 36- رضا عبدوس (سمنان) 37- هادی طوسی (سمنان) 38- قهرمان نجفی (چهارمحال و بختیاری) پنجشنبه 1392/08/30 ساعت 12 صبح گروه یك محل استقرار؛ دروازه شمالی: 39- یعقوب سخندان (خراسان رضوی) 40- حمیدرضا كنعانی (آذربایجانغربی) 41- تورج عیوض محمدی (زنجان) 42- مهدی ناصحی (زنجان) 43- علی دودانگه (زنجان) 44- فرزاد بهرامی (كرمانشاه) گروه دو محل استقرار؛ كرنر شمال غربی: 45- حسین رحیمی پور (تهران) 46- حسن توماری (تهران) 47- سیداسد حاج محمد (تهران) 48- محمد عطایی (تهران) 49- سعید آل وردی (تهران) 50- علیرضا كناری (هرمزگان) گروه سه محل استقرار؛ دروازه جنوبی: 51- محمد راهی (كهكیلویه و بویراحمد) 52- مهدی شفیعی (اصفهان) 53- سعید قاسمی (اصفهان) 54- حمید سبحانی (اصفهان) 55- حمزه علی سلیمی (البرز) 56- محمدرضا مدیر روستا (البرز)




:: بازدید از این مطلب : 646
|
امتیاز مطلب : 12
|
تعداد امتیازدهندگان : 3
|
مجموع امتیاز : 3
تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 آبان 1392 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: